Obisk Srednje šole za lesarstvo

l

25. januarja, 2023

V torek 24.1. smo učenci izbirnega predmeta OGL po pouku odšli na Srednjo šolo za lesarstvo v Škofjo Loko. Za začetek so nam njihovi profesorji prikazali, kako poteka delo na njihovi šoli, izdelke, ki so jih izdelali njihovi dijaki in pokazali, kako poteka modeliranje izdelkov na računalniku. Nato smo odšli v delavnico, kjer smo naredili vsak svoj izdelek. Na pripravljen material smo najprej z laserjem naredili svoje ime. Pokazali so nam tudi, kako deluje CNC. Pri delu smo uporabljali stroje, ki jih uporabljajo čisto pravi mizarji, saj imajo na šoli res odlično opremljeno delavnico. Izdelali smo vsak svojo pručko, ki smo jo na koncu lahko vzeli domov. Na koncu pa je vsak dobil še na laser razrezano sestavljanko dinozavra, ki jo bomo sestavili doma.

Zadnja obvestila:

Hej, Bled, prekrasen si!

Hej, Bled, prekrasen si!

Drugošolci centralne šole smo imeli zaključno ekskurzijo na Bled in v Lesce. V regatnem centru smo...

Dostopnost