Tekmovanje v plezanju

l

10. januarja, 2023

V letošnjem šolskem letu je ena od prednostnih nalog in ciljev pri urah športa tudi izboljšanje moči rok in ramenskega obroča. Učenke in učenci dodatno vadijo pri urah športa in doma. V okviru tega smo v ponedeljek in torek 9. in 10. 1. 2022 med rekreativnima odmoroma izvedli tekmovanje v plezanju po drogu od šestega do devetega razreda. Pri dekletih je najhitreje do vrha priplezala Ajna Čekić, druga je bila Ajda Šparovec, tretja pa Elizabeta Plut. Pri fantih je zmagal Hakija Bajrović, drugo in tretje mesto pa sta osvojila Mihael Šalković in Mark Eržen.

Zadnja obvestila:

Kulturni dan v Tržiču

Kulturni dan v Tržiču

V sredo, 12. 6. 2024, smo imeli učenci 4. razredov kulturni dan. Odpravili smo se v Tržič, kjer...

Bistra nas je očarala

Bistra nas je očarala

Četrtek, 6. junij 2024, je bil za osmošolce povsem tehničen dan. Podali smo se v muzej Bistra,...

Naravoslovni dan – lovec

Naravoslovni dan – lovec

Učenci prvih razredov podružničnih šol smo se v okviru naravoslovnega dne odpravili do turistične...

Dostopnost