Jaz pa pojdem … do lovske koče in Tržiške Bistrice

16. oktobra, 2022

V torek, 11. 10. 2022, smo se učenci prvih razredov centralne šole v okviru dejavnosti Jaz pa pojdem po kosilu odpravili proti lovski koči nad sotočjem Save in Tržiške Bistrice.

Pot nas je vodila skozi Naklo proti Podrebru, kjer smo se povzpeli navkreber in se podali skozi čudovit jesenski gozd. Ob poti smo opazili veliko različnih gob, nabrali smo nekaj kostanja, se poigrali s pisanim jesenskim listjem … Pri lovski koči smo se okrepčali, nato pa pot nadaljevali navzdol po makadamski cesti do rokava Tržišče Bistrice. Sive kamne smo spremenili v pisane, iz njih sestavljali stolpe, malo poklepetali in se vrnili na razpotje, kjer so nas pričakali starši. Po 7 km hoje je bilo prijetno sesti v avto in se odpeljati domov.

Komaj čakamo nove pohodne podvige.

učenci 1. a in 1. b-razreda z učiteljico Natašo in Majo