Sprejem prvošolcev

l

13. septembra, 2022

1. septembra je bil za prvošolce poseben dan. Letos je šolski prag prvič prestopilo 58 učencev: 40 v OŠ Naklo in še po 9 učencev na vsaki podružnici (PŠ Duplje in Podbrezje).

Prvošolce je skupaj s starši lepo pozdravil in sprejel ravnatelj Milan Bohinec, nato župan Ivan Meglič, pozdrave pa je zaključil v.d. generalnega direktorja Direktorata za predšolsko vzgojo in osnovno šolstvo dr. Boris Černilec.

Učenci so spremljali vragolije Picka in Packa v predstavi gledališča Makarenko, nato pa smo jih učiteljice odpeljale v razrede. Spoznali smo se, malo prepevali, podelili priznanja, na koncu pa smo se še posladkali z indijančki.

Zadnja obvestila:

Sankanje v Dupljah

Sankanje v Dupljah

Danes, 26. 1. 2023, so prvošolci, drugošolci in tretješolci cel dan preživeli na snegu. Na bližnjem hribu so uživali v sankanju in ostalih zimskih radostih. Imeli smo se res lepo.

Ksenija Bucalo

Dostopnost