Strunjan – 4. dan

l

26. maja, 2022

Tudi to jutro smo se zbrali na zbirnem mestu in odšli na okusen zajtrk. Nato smo se na travniku pred hotelom igrali športne igre. Sledilo je risanje pokrajine po opazovanju. Dan smo nadaljevali s plavanjem in se pripravili na popoldanski plavalni preizkus. Popoldne smo spoznavali drevesa in grme v naši okolici, zvečer pa smo dan zaključili z ogledom filma.

Samo za vas napisala Zoja Kramar, 4. b.

Zadnja obvestila:

Skupno pisanje pisem

Skupno pisanje pisem

Prva pisma so že napisana! Pred začetkom pouka je v šolski jedilnici potekalo pisanje pisem za...

Pa sva šla …

Pa sva šla …

... z učencem Janijem na pohod do Hudega gradu. Cilj sva dosegla zelo hitro in brez težav. Pri...

OKRASILI SMO ŠOLO

OKRASILI SMO ŠOLO

Vsako leto 18. novembra praznujemo dan slovenske hrane. Ta dan na naši šoli začnemo s slovenskim...

Dostopnost