Vodenje učencev-vodnikov po razstavi Ana Frank

l

21. julija, 2021

V preteklih tednih smo učenci, ki sodelujemo v razstavi Ane Frank, že opravili nekaj prvih vodenj. Vodili smo v skupinah po dva ali tri in uživali v širjenju znanja, ki smo ga prejeli na izobraževanjih za vodenje razstave. Tudi učenci razredov, ki so si že ogledali vodeno razstavo so bili navdušeni.  Posebno zanimivo je bilo voditi mlajše razrede, saj smo sprva bili mnenja, da bo izvesti vodenje za njih nekoliko težje, a izkazalo se je za prav nasprotno. Vsi otroci so nas pridno in z zanimanjem poslušali in vodniki se veselimo in upamo da bo tako tudi v prihodnje.

Sara Kidan, 9. b in Nika Klančar 9. a

Ostali projekti:

Erasmus+

Erasmus+

Potovanje v Zeleno Evropo  je projekt, ki poteka od 1. 9. 2021 do 31. 8. 2022. Njegov namen je...

Različni smo

Različni smo

Vsi, ki obiskujemo šolo, smo si med seboj različni. Razlikujemo se na videz in po značilnostih, ki jih ne...

REACT.EU

REACT.EU

Od februarja 2021 šola sodeluje v projektu React EU. Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport v...

Dostopnost