Odprtje razstave Ana Frank – zgodba za sedanjost

l

21. julija, 2021

V ponedeljek, 4. 2. 2019, je ob 16.00 na naši šoli potekala otvoritev razstave o Ani Frank. Najprej so učenci pripravili uvodno prireditev na kateri je učenka Katja Jošt prebrala nekaj odlomkov iz Aninega dnevnika, spremljala jo je Sara Žnidar z violino, vse skupaj pa je povezoval Maj Tavčar.  Po koncu uvodne prireditve, smo vodniki opravili naše prvo skupinsko vodenje za manjšo skupino obiskovalcev. Tako smo se prvič preizkusili kot vodniki po razstavi in se pri tem odrezali odlično, znebili smo se treme in se samozavestno veselimo prihodnjih vodenj, hvaležni pa smo mentorju Juretu, ki nas je zelo dobro pripravil in poučil o razstavi.

Sara Kidan, 9. b

Ostali projekti:

Erasmus+

Erasmus+

  KA2 Potovanje v "Zeleno Evropo"       

Različni smo

Različni smo

Vsi, ki obiskujemo šolo, smo si med seboj različni. Razlikujemo se na...

Dostopnost