VESELI DECEMBER

l

7. januarja, 2024

December je bil poln pestrih dejavnosti. V oddelku 3 smo pekli piškote, sejali božično žito, izdelovali okraske za novoletno jelko, prepevali božične pesmi in brali božične pravljice. Ogledali smo si božično-novoletno razstavo v Graščini in se pogovarjali o praznikih in o tem, kako jih lahko nekomu polepšamo. Pisali smo pismo dedku Mrazu, ki nas je tudi obiskal in obdaril, obiskala pa nas je tudi gospa iz Centra za zdravje, s katero smo se pogovarjali o higieni rok in nosnih muckah.

Leto smo sklenili s koledovanjem po vrtcu in šoli, kjer smo v vsakem oddelku in razredu zapeli nekaj pesmic in voščili srečno novo leto. Za otroke je bila to posebna izkušnja, veseli pa so bili tudi vsi, ki smo jih obiskali.

Pripravila: Saša Meglič

Zadnji dogodki:

Pust v vrtcu Jelka

Pust v vrtcu Jelka

Na pustni torek so se otroci in zaposleni v vrtcu Jelka oblekli v maškare. Rajanje je potekalo v...

Obisk hokejistov

Obisk hokejistov

Danes, 25.1.2024 sta nas v vrtcu Jelka obiskala hokejista hkmk Bled. Otrokom sta predstavila...

Dostopnost