vrtec

Bambino.si
  ePravljice.si

Vpis novincev v vrtec za šol. leto 2018/2019

Spodaj v prilogi objavljamo RAZPIS ZA VPIS V VRTEC (priloga 1) za naslednje šolsko leto.

Javni vpis novincev v vrtec za šolsko leto 2018/2019 bo potekal v času od 1. do 7. marca 2018.

V tem času je potrebno oddati VLOGO ZA VPIS OTROKA V VRTEC (priloga 2). Če je vloga poslana priporočeno po pošti, se za dan vložitve šteje dan oddaje na pošto, če pa je vloga poslana z navadno pošto, mora prispeti najpozneje do zadnjega dne razpisa za vpis, da se smatra, da je bila pravočasno poslana.

Vljudno vas prosimo, da vlogo pošiljate oziroma prinašate v času javnega razpisa in ne prej!

Več informacij glede vpisa si lahko preberete tudi na levi strani spletne strani vrtca (zavihek Vpis v vrtec).

___________________________________________________________________________

V času rednega vpisa starše in otroke vabimo na DAN ODPRTIH VRAT v vrtec Mlinček v Naklem in v vrtec Jelka v Dupljah, ki bo v torek, 6. 3. 2018 (9.30 do 10.30 ure).

LEPO VABLJENI! _________________________________________________________________________________

Starši boste obvestilo o sprejemu otroka v vrtec ali o uvrstitvi otroka na čakalni seznam dobili po pošti do konca maja.

Seznam sprejetih  in čakalni seznam bo objavljen tudi na oglasni deski vrtca in na spletnih straneh vrtca. Podatki o otrocih bodo objavljeni pod šifro, ki jo boste prejeli z obvestilom.

DODATNA POJASNILA

Za vse ostale informacije se lahko posvetujete s svetovalno delavko in pomočnico ravnatelja mag. Gabrijelo Masten (tel.: 04 277 01 06, mail: gabrijela.masten@os-naklo.si).

Priloga 1:

Vsa obvestila ...