vrtec

Bambino.si
  ePravljice.si

Simbioza giba v vrtcu

V tednu med 14. in 21. oktobrom 2019 bomo tudi v vrtcu skupaj z udeleženci (stari starši otrok, upokojenci, stanovalci Doma za starejše občane ipd.) povezali vse generacije od -9 mesecev do 100+ skozi nacionalni prostovoljski projekt Simbioza Giba 2019.

Projekt združuje ideje medgeneracijskega sodelovanja, prostovoljstva in telesne vadbe, preko katerih ozavešča ter promovira zdravo in aktivno življenje za vse generacije v vseh življenjskih obdobjih.

Letošnja akcija, na kateri kot lokacija izvajanja aktivnosti sodelujemo tudi mi, bo postregla z raznovrstnimi možnostmi gibanja (splošna vadba, sprehod, igre z žogo ipd.), zato smo prepričani, da bo vsak lahko našel aktivnost, v kateri se bo brezplačno preizkusil, utrdil svoje zdravje in preživel kakovosten čas v izmenjavanju izkušenj različnih generacij.

Vabila na posamezne dejavnosti boste pravočasno prejeli od vzgojiteljev.

Veselimo se gibanja z vami!

Gibanje je življenje in življenje je gibanje - vseh 365 dni v letu!

Kolektiv vrtca

Priloga 1: