vrtec

Bibaleze.si
  Bambino.si
  ePravljice.si

Vrtec poleti in nekaj informacij pred začetkom novega šolskega leta

Spoštovani starši!

Posredujemo vam nekaj informacij, in sicer:

Začasni ali stalni izpis otroka: obrazce starši dobite pri vzgojitelju ali na spletni strani (dokumenti). Prosimo, da obrazce pravočasno oddate.

Otroci iz Vrtca Jelka med poletnimi meseci, ko je v enotah prisotno manjše število otrok, obiskujejo dežurni Vrtec Mlinček v Naklem. To pomeni, da se oddelki združujejo - prilagajamo se številu prisotnih otrok. Čas združevanja se je določil glede na predhodno zbrane potrebe staršev (vprašalniki za starše).

Portfolio (osebno mapo o otrokovem razvoju in napredku) otroci poleti odnesejo domov, čez poletje ga lahko sami skupaj z otrokom dopolnjujete, septembra pa ga prosimo spet prinesite v vrtec.

Za šolsko leto 2019/2020 je predvidenih 16 oddelkov: 12 oddelkov v Vrtcu Mlinček v Naklem in 4 oddelki v Vrtcu Jelka v Dupljah. Vrtec sprejema otroke glede na veljavne standarde in normative, posamezne oddelke pa oblikuje glede na starost otrok (že vključenih otrok in otrok, ki se prvič vključujejo) in morebitne posebnosti, kar ni v pristojnosti staršev. Ob začetku šolskega leta lahko vrtec organizacijsko preoblikuje oziroma spremeni sestavo oddelkov, vendar je dolžan zagotoviti prosto mesto otroku v isti enoti.

Obvestilo o razporeditvi otroka v oddelek za šolsko leto 2019/2020 vas bo po 20. avgustu obvestil vzgojitelj, ki bo imel vašega otroka.

Več o oblikovanju oddelkov smo vam posredovali tudi po eAsistentu ter je objavljeno tudi na oglasnih deskah vrtca.

Za vse ostale informacije nas lahko tudi pokličete po telefonu 04 277 01 00.

Lepo pozdravljeni in prijetne poletni dni vam želi

KOLEKTIV VRTCA

Vsa obvestila ...