učenci

urnik šolske knjižnice
  Kotički učiteljev
  Kotiček Barbare Vevar

Pravkar si se znašel na spletni strani, na kateri lahko najdeš več informacij o delu pri pouku gospodinjstva in izbirnih predmetih sodobna priprava hrane ter rastline in človek.

Torej, spletna stran je namenjena predvsem učencem, ki želijo kaj več, jih kaj zanima ali preprosto kaj izgubijo (delovne liste, recepte za pripravo jedi) v zvezi s temi predmeti. Prav gotovo pa bo ta spletna stran namenjena tudi izmenjavi že preizkušenih, babičinih, starih, novih in zanimivih receptov. Torej, če se v tvoji zalogi skriva kaj takega, mi piši na moj elektronski naslov. Če me z receptom prepričaš, ga morda objavim.

Na tem spletnem mestu se bodo občasno pojavljale tudi zanimivosti iz sveta živali in rastlin, katerih velika ljubiteljica sem. Prav gotovo bo tudi zate kakšna zanimiva povezava, igra, kviz ali informacija.

Želim ti veliko prijetnih trenutkov pri raziskovanju in sooblikovanju moje spletne strani.

Barbara Vevar