pouk  
 
 
 
  hitre povezave  
  vizitka
  govorilne ure
  urniki
  urnik šolske knjižnice
  šolski zvonec
  publikacija - LDN šole
  dokumenti
  spletne povezave  
  Twitter @OsNaklo
Spletna učilnica Moodle
  šolsko glasilo Kapljice
Zgodovina - 2. svet. vojna
Ministrstvo za šolstvo
Občina Naklo
Državni izpitni center
  Učiteljska.net
  Zmaga - spletno učenje
  Spletni slovar PONS
  Vladni portal za otroke
  Obvestila  
Nadomeščanja

sre., 15. 5. 2019, A, pon. 22.19

Odsotni učitelji

  • Smolej Tihana: 2, 3, 4, 5, 12:55 - 13:45 ura
  • Lotrič Komac Tatjana: 4, 6 ura
  • Belehar Blaž: 0, 2, 3, 4, 6, 7 ura
  • Kavčič Marko: 1, 2 ura
  • Kordež Barbara: 1, 3, 4, 5, 6 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
4. a 5. Ovsenik Jana, špo, Šport 4. r fantje
namesto Kordež Barbara, špo
tel2 /
5. a 1. Ahčin Špela, špo, Šport 5. r dekleta
namesto Kordež Barbara, špo
tel2 /
5. b 1. Ahčin Špela, špo, Šport 5. r dekleta
namesto Kordež Barbara, špo
tel2 /
6. a 4. Bohinjec Matej, špo, Šport 6. a dekleta
namesto Kordež Barbara, špo
tel1 /
4. Kokalj Špela, špo, Šport 6. ac fantje
namesto Belehar Blaž, špo
tel2 /
6. b 2. Marčun Neža, špo, Šport 6. b fantje
namesto Belehar Blaž, špo
tel1 /
6. c 4. Kokalj Špela, špo, Šport 6. c dekleta
namesto Belehar Blaž, špo
tel2 /
5. Planinšek Tamara, mat
namesto Smolej Tihana, mat
mat2 /
7. a 0. odpade
namesto Belehar Blaž, ISO
/ /
6. odpade
namesto Kordež Barbara, SZS
/ /
7. b 0. odpade
namesto Belehar Blaž, ISO
/ /
4. Planinšek Tamara, mat
namesto Smolej Tihana, mat
mat2 /
6. odpade
namesto Kordež Barbara, SZS
/ /
7. odpade
namesto Belehar Blaž, SZD
/ /
7. c 0. odpade
namesto Belehar Blaž, ISO
/ /
1. Knap Renata, dke
namesto Kavčič Marko, gum
gum /
6. odpade
namesto Kordež Barbara, SZS
/ /
7. odpade
namesto Belehar Blaž, SZD
/ /
8. a 3. Šifrer Marjeta, mat, Matematika, skupina 2 (zaposlitev)
namesto Smolej Tihana, mat
zgo /
6. odpade
namesto Lotrič Komac Tatjana, vmt
/ /
8. b 2. Černilec Nataša, kem
namesto Kavčič Marko, gum
gum /
3. Šifrer Marjeta, mat, Matematika, skupina 2 (zaposlitev)
namesto Smolej Tihana, mat
zgo /
6. odpade
namesto Lotrič Komac Tatjana, vmt
/ /
6. odpade
namesto Kordež Barbara, SZS
/ /
6. odpade
namesto Belehar Blaž, SZS
/ /
7. odpade
namesto Belehar Blaž, SZD
/ /
8. c 3. Šifrer Marjeta, mat, Matematika, skupina 2 (zaposlitev)
namesto Smolej Tihana, mat
zgo /
6. odpade
namesto Belehar Blaž, SZS
/ /
6. odpade
namesto Lotrič Komac Tatjana, vmt
/ /
7. odpade
namesto Belehar Blaž, SZD
/ /
9. a 2. Marenk Katja, mat, Mat, skupina 3 (zaposlitev)
namesto Smolej Tihana, mat
tja2 /
3. Bohinjec Matej, špo, Šport 9. ab fantje
namesto Belehar Blaž, špo
tel3 /
4. Košnik Anja, slj, Slj, skupina 1 (zaposlitev)
namesto Lotrič Komac Tatjana, slj
tja1 /
6. odpade
namesto Belehar Blaž, SZS
/ /
9. b 2. Marenk Katja, mat, Mat, skupina 3 (zaposlitev)
namesto Smolej Tihana, mat
tja2 /
3. Eržen Špela, bio
namesto Belehar Blaž, špo
bio /
3. Eržen Špela, bio
namesto Kordež Barbara, špo
bio /
4. Košnik Anja, slj, Slj, skupina 1 (zaposlitev)
namesto Lotrič Komac Tatjana, slj
tja1 /
6. odpade
namesto Belehar Blaž, SZS
/ /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Ahčin Špela 1. 5. a, 5. b, špo, Šport 5. r dekleta
namesto Kordež Barbara, špo
tel2  /
Bohinjec Matej 3. 9. a, špo, Šport 9. ab fantje
namesto Belehar Blaž, špo
tel3  /
4. 6. a, špo, Šport 6. a dekleta
namesto Kordež Barbara, špo
tel1  /
Černilec Nataša 2. 8. b, kem
namesto Kavčič Marko, gum
gum  /
Eržen Špela 3. 9. b, bio
namesto Belehar Blaž, špo
9. b, bio
namesto Kordež Barbara, špo
bio
bio
 /
 /
Jelenc Petra 12:55 - 13:45 PB5,
namesto Smolej Tihana,
/  /
Knap Renata 1. 7. c, dke
namesto Kavčič Marko, gum
gum  /
Kokalj Špela 4. 6. a, 6. c, špo, Šport 6. ac fantje, Šport 6. c dekleta
namesto Belehar Blaž, špo
tel2  /
Košnik Anja 4. 9. a, 9. b, slj, Slj, skupina 1 (zaposlitev)
namesto Lotrič Komac Tatjana, slj
tja1  /
Marčun Neža 2. 6. b, špo, Šport 6. b fantje
namesto Belehar Blaž, špo
tel1  /
Marenk Katja 2. 9. a, 9. b, mat, Mat, skupina 3 (zaposlitev)
namesto Smolej Tihana, mat
tja2  /
Ovsenik Jana 5. 4. a, špo, Šport 4. r fantje
namesto Kordež Barbara, špo
tel2  /
Planinšek Tamara 4. 7. b, mat
namesto Smolej Tihana, mat
mat2  /
5. 6. c, mat
namesto Smolej Tihana, mat
mat2  /
Šifrer Marjeta 3. 8. a, 8. c, 8. b, mat, Matematika, skupina 2 (zaposlitev)
namesto Smolej Tihana, mat
zgo  /

 

Vsa nadomeščanja ...

 

   
 
OŠ Naklo
 
 
domov | šola | dogodki | pouk | učenci | starši | zaposleni | vrtec