pouk  
 
 
 
  hitre povezave  
  vizitka
  govorilne ure
  urniki
  urnik šolske knjižnice
  šolski zvonec
  publikacija - LDN šole
  dokumenti
  spletne povezave  
  Twitter @OsNaklo
Spletna učilnica Moodle
  šolsko glasilo Kapljice
Zgodovina - 2. svet. vojna
Ministrstvo za šolstvo
Občina Naklo
Državni izpitni center
  Učiteljska.net
  Zmaga - spletno učenje
  Spletni slovar PONS
  Vladni portal za otroke
  Obvestila  
Nadomeščanja

čet., 19. 4. 2018, A, pon. 13.24

Odsotni učitelji

  • Ušaj Barbara: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Knez Špela: 1, 2, 3, 5, 6, 13:45 - 15:25 ura
  • Lang Katja: 5 ura
  • Eržen Špela: 1, 2, 3, 5, 6 ura
  • Jazbec Colja Maruša: 06:00 - 07:30, 0, 5, 6, 7 ura
  • Lotrič Komac Tatjana: 2, 3 ura
  • Ribič Marko: 07:00 - 08:15, 5 ura
  • Zupan Jasna: 1 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
3. a 1. Hrovat Anja, gum
namesto Ušaj Barbara, slj
3a /
2. Ovsenik Jana, mat
namesto Ušaj Barbara, mat
3a /
3. Kordež Barbara, špo
namesto Ušaj Barbara, gum
3a /
4. Pužem Magda, slj
namesto Ušaj Barbara, lum
3a /
5. Gašparič Petra, TJA
namesto Ušaj Barbara, lum
3a /
5. a 7. odpade
namesto Jazbec Colja Maruša, IN2
/ /
5. b 7. odpade
namesto Jazbec Colja Maruša, IN2
/ /
6. a 1. Žagar Pernar Tina, nar (zaposlitev)
namesto Eržen Špela, nar
bio Učenci pišejo preskus znanja.
5. odpade
namesto Ribič Marko, INR
/ /
5. odpade
namesto Jazbec Colja Maruša, IN2
/ /
6. odpade
namesto Jazbec Colja Maruša, IN2
/ /
6. b 2. Smolej Tihana, nar (zaposlitev)
namesto Eržen Špela, nar
bio Učenci pišejo preskus znanja.
5. odpade
namesto Ribič Marko, INR
/ /
5. odpade
namesto Jazbec Colja Maruša, IN2
/ /
6. odpade
namesto Jazbec Colja Maruša, IN2
/ /
6. c 5. odpade
namesto Ribič Marko, INR
/ /
5. odpade
namesto Jazbec Colja Maruša, IN2
/ /
6. odpade
namesto Jazbec Colja Maruša, IN2
/ /
7. a 3. Peternel Petra, slj (zaposlitev)
namesto Lotrič Komac Tatjana, slj
slo2 Učenci pišejo preskus znanja.
6. odpade
namesto Eržen Špela, PLP
/ /
7. b 1. Valant Kristina, slj (zaposlitev)
namesto Zupan Jasna, slj
slo2 Učenci preskus znanja.
5. Vevar Barbara, nar
namesto Eržen Špela, nar
bio /
6. odpade
namesto Eržen Špela, PLP
/ /
8. a 2. Slabe Špela, slj, Slovenščina, skupina 1 (zaposlitev)
namesto Lotrič Komac Tatjana, slj
slo2 /
6. Černilec Nataša, kem
namesto Knez Špela, fiz
fike /
8. b 2. Slabe Špela, slj, Slovenščina, skupina 1 (zaposlitev)
namesto Lotrič Komac Tatjana, slj
slo2 /
5. Černilec Nataša, kem
namesto Knez Špela, fiz
fike /
6. odpade
namesto Eržen Špela, PLP
/ /
9. a 0. odpade
namesto Jazbec Colja Maruša, NI3
/ /
1. Komar Marjanca, mat, Mat, skupina 1
namesto Knez Špela, mat
slo2 /
6. odpade
namesto Eržen Špela, PLP
/ /
9. b 0. odpade
namesto Jazbec Colja Maruša, NI3
/ /
1. Komar Marjanca, mat, Mat, skupina 1
namesto Knez Špela, mat
slo2 /
2. Gorenc Katarina, mat, Mat, skupina 1, Mat, skupina 2, Mat, skupina 3, Mat, skupina 4
namesto Knez Špela, fiz
fike /
3. Banda Dimitrij, bio (zaposlitev)
namesto Eržen Špela, bio
bio /
9. c 0. odpade
namesto Jazbec Colja Maruša, NI3
/ /
1. Komar Marjanca, mat, Mat, skupina 1
namesto Knez Špela, mat
slo2 /
3. Ganna Mahmoud Daša, geo
namesto Knez Špela, fiz
geo /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Banda Dimitrij 3. 9. b, bio (zaposlitev)
namesto Eržen Špela, bio
bio  /
Benedičič Tanja 13:45 - 14:35 PB4,
namesto Knez Špela,
/  /
Černilec Nataša 5. 8. b, kem
namesto Knez Špela, fiz
fike  /
6. 8. a, kem
namesto Knez Špela, fiz
fike  /
Ganna Mahmoud Daša 3. 9. c, geo
namesto Knez Špela, fiz
geo  /
Gašparič Petra 5. 3. a, TJA
namesto Ušaj Barbara, lum
3a  /
Gorenc Katarina 2. 9. b, mat, Mat, skupina 1, Mat, skupina 2, Mat, skupina 3, Mat, skupina 4
namesto Knez Špela, fiz
fike  /
Grašič Andreja 7:00 - 8:15 JV2,
namesto Ribič Marko,
/  /
Hrovat Anja 1. 3. a, gum
namesto Ušaj Barbara, slj
3a  /
Knap Renata 14:35 - 15:25 PB4,
namesto Knez Špela,
/  /
Komar Marjanca 1. 9. b, 9. a, 9. c, mat, Mat, skupina 1
namesto Knez Špela, mat
slo2  /
Kordež Barbara 3. 3. a, špo
namesto Ušaj Barbara, gum
3a  /
Ovsenik Jana 2. 3. a, mat
namesto Ušaj Barbara, mat
3a  /
Peternel Petra 3. 7. a, slj (zaposlitev)
namesto Lotrič Komac Tatjana, slj
slo2 Učenci pišejo preskus znanja.
Pužem Magda 4. 3. a, slj
namesto Ušaj Barbara, lum
3a  /
Slabe Špela 2. 8. b, 8. a, slj, Slovenščina, skupina 1 (zaposlitev)
namesto Lotrič Komac Tatjana, slj
slo2  /
Smolej Tihana 2. 6. b, nar (zaposlitev)
namesto Eržen Špela, nar
bio Učenci pišejo preskus znanja.
Tušek Karla 6:00 - 7:30 JV1,
namesto Jazbec Colja Maruša,
/  /
Valant Kristina 1. 7. b, slj (zaposlitev)
namesto Zupan Jasna, slj
slo2 Učenci preskus znanja.
Vevar Barbara 5. 7. b, nar
namesto Eržen Špela, nar
bio  /
Žagar Pernar Tina 1. 6. a, nar (zaposlitev)
namesto Eržen Špela, nar
bio Učenci pišejo preskus znanja.

 

Vsa nadomeščanja ...

 

   
 
OŠ Naklo
 
 
domov | šola | dogodki | pouk | učenci | starši | zaposleni | vrtec