pouk  
 
 
 
  hitre povezave  
  vizitka
  govorilne ure
  urniki
  urnik šolske knjižnice
  šolski zvonec
  publikacija - LDN šole
  dokumenti
  spletne povezave  
  Twitter @OsNaklo
Spletna učilnica Moodle
  šolsko glasilo Kapljice
Zgodovina - 2. svet. vojna
Ministrstvo za šolstvo
Občina Naklo
Državni izpitni center
  Učiteljska.net
  Zmaga - spletno učenje
  Spletni slovar PONS
  Vladni portal za otroke
  Obvestila  
Nadomeščanja

pet., 16. 2. 2018, A, pet. 7.26

Odsotni učitelji

  • Ovsenik Maja: 1, 2, 4 ura
  • Šter Tatjana: 12:05 - 12:55, 12:55 - 16:00, 15:00 - 16:00, 15:25 - 16:00 ura
  • Šifrer Marjeta: 1, 2, 3, 4, 6 ura
  • Košnik Anja: 0, 1, 3, 4, 5 ura
  • Sivec Staša: 1, 2, 3, 4 ura
  • Pertot Katja: 06:15 - 08:15, 1, 3, 5, 12:55 - 15:00 ura
  • Bertoncelj Tinka: 1, 2, 3, 5 ura
  • Zupin Urška: 0, 1, 2, 3, 5, 6 ura
  • Smolej Tihana: 2, 3, 4, 5, 12:55 - 15:25 ura
  • Jeraša Ida: 7:30 - 8:15, 12:55 - 15:25 ura
  • Benedičič Tanja: 1, 3, 4 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
2. a 1. Pužem Magda, spo
namesto Ovsenik Maja, spo
2a /
2. Kolenko Stanka, mat
namesto Ovsenik Maja, mat
2a /
4. Valter Tina, slj
namesto Ovsenik Maja, slj
2a /
2. p 1. Hafner Krek Andreja, slj
namesto Sivec Staša, slj
23p /
2. Hafner Krek Andreja, lum
namesto Sivec Staša, gum
23p /
3. Komar Marjanca, mat
namesto Sivec Staša, mat
23p /
4. Kokalj Tanja, spo
namesto Sivec Staša, spo
23p /
3. d 2. odpade
namesto Bertoncelj Tinka, DSP_3r
/ /
3. odpade
namesto Bertoncelj Tinka, ISP_3r
/ /
3. p 1. Jarc Mateja, slj
namesto Pertot Katja, slj
3p združevanje
2. Hafner Krek Andreja, lum
namesto Sivec Staša, gum
23p /
3. Komar Marjanca, mat
namesto Pertot Katja, mat
3p /
4. Kokalj Tanja, spo
namesto Sivec Staša, spo
23p /
5. Svetelj Katja, mat
namesto Pertot Katja, mat
23p /
4. d 5. Bucalo Ksenija, špo
namesto Zupin Urška, tja
4d /
5. b 1. Tušek Karla, mat
namesto Benedičič Tanja, mat
5b /
3. Raztresen Mateja, dru (zaposlitev)
namesto Benedičič Tanja, dru
5b /
4. Jelenc Petra, slj
namesto Benedičič Tanja, slj
5b /
5. Ušaj Barbara, nit
namesto Košnik Anja, tja
5b /
5. d 1. odpade
namesto Bertoncelj Tinka, DSP_5r
/ /
6. Križaj Trebušak Mihela, nit
namesto Zupin Urška, tja
5d /
6. b 0. odpade
namesto Košnik Anja, tja
/ /
3. Peternel Petra, mat
namesto Smolej Tihana, mat
mat3 /
7. a 1. Lotrič Komac Tatjana, slj
namesto Šifrer Marjeta, zgo
zgo /
4. Černilec Nataša, nar
namesto Košnik Anja, tja
bio /
7. b 1. Hrovat Anja, gum
namesto Zupin Urška, tja
gum /
2. Kordež Barbara, mat (zaposlitev)
namesto Smolej Tihana, mat
mat2 /
4. Hafner Krek Andreja, mat
namesto Šifrer Marjeta, zgo
zgo /
8. a 3. Žagar Pernar Tina, tja, Angleščina, skupina 1 (zaposlitev)
namesto Košnik Anja, tja
slo3 /
3. Gorenc Katarina, tja, Angleščina, skupina 2 (zaposlitev)
namesto Zupin Urška, tja
tja2 /
4. Ribič Marko, mat, Matematika, skupina 3
namesto Smolej Tihana, mat
mat2 /
6. odpade
namesto Šifrer Marjeta, RI2
/ /
8. b 2. Černilec Nataša, kem
namesto Šifrer Marjeta, zgo
fike /
3. Žagar Pernar Tina, tja, Angleščina, skupina 1 (zaposlitev)
namesto Košnik Anja, tja
slo3 /
3. Gorenc Katarina, tja, Angleščina, skupina 2 (zaposlitev)
namesto Zupin Urška, tja
tja2 /
4. Ribič Marko, mat, Matematika, skupina 3
namesto Smolej Tihana, mat
mat2 /
5. odpade
namesto Bertoncelj Tinka, DSP_8r
/ /
6. odpade
namesto Šifrer Marjeta, RI2
/ /
9. a 0. odpade
namesto Zupin Urška, ddp_tja
/ /
1. Veselinovič Tina, tja, Tja, skupina 4 (zaposlitev)
namesto Košnik Anja, tja
tja1 /
2. Knez Špela, tja, Tja, skupina 1 (zaposlitev)
namesto Zupin Urška, tja
tja2 /
3. Celar Ljuba, špo, Šport 9. a fantje, Šport 9. ac dekleta
namesto Šifrer Marjeta, zgo
tel1 /
5. Bohinec Milan, mat, Mat, skupina 3
namesto Smolej Tihana, mat
mat2 /
9. b 0. odpade
namesto Zupin Urška, ddp_tja
/ /
1. Veselinovič Tina, tja, Tja, skupina 4 (zaposlitev)
namesto Košnik Anja, tja
tja1 /
2. Knez Špela, tja, Tja, skupina 1 (zaposlitev)
namesto Zupin Urška, tja
tja2 /
5. Bohinec Milan, mat, Mat, skupina 3
namesto Smolej Tihana, mat
mat2 /
9. c 0. odpade
namesto Zupin Urška, ddp_tja
/ /
1. Veselinovič Tina, tja, Tja, skupina 4 (zaposlitev)
namesto Košnik Anja, tja
tja1 /
2. Knez Špela, tja, Tja, skupina 1 (zaposlitev)
namesto Zupin Urška, tja
tja2 /
5. Bohinec Milan, mat, Mat, skupina 3
namesto Smolej Tihana, mat
mat2 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Bohinec Milan 5. 9. a, 9. c, 9. b, mat, Mat, skupina 3
namesto Smolej Tihana, mat
mat2  /
Bucalo Ksenija 5. 4. d, špo
namesto Zupin Urška, tja
4d  /
Celar Ljuba 3. 9. a, špo, Šport 9. a fantje, Šport 9. ac dekleta
namesto Šifrer Marjeta, zgo
tel1  /
Černilec Nataša 2. 8. b, kem
namesto Šifrer Marjeta, zgo
fike  /
4. 7. a, nar
namesto Košnik Anja, tja
bio  /
Debenec Damjana 14:30 - 15:25 PB3,
namesto Jeraša Ida,
/ Združevanje.
Draksler Monika 6:30 - 7:30 JV1,
namesto Jeraša Ida,
/  /
7:30 - 8:15 JV1,
namesto Jeraša Ida,
/  /
12:05 - 12:55 PB1,
namesto Šter Tatjana,
/  /
12:55 - 16:00 PB1,
namesto Šter Tatjana,
/  /
15:00 - 16:00 PB2,
namesto Šter Tatjana,
/  /
15:25 - 16:00 PB3,
namesto Šter Tatjana,
/  /
Gorenc Katarina 3. 8. b, 8. a, tja, Angleščina, skupina 2 (zaposlitev)
namesto Zupin Urška, tja
tja2  /
Hafner Krek Andreja 1. 2. p, slj
namesto Sivec Staša, slj
23p  /
2. 3. p, lum
namesto Sivec Staša, gum
2. p, lum
namesto Sivec Staša, gum
23p
23p
 /
 /
4. 7. b, mat
namesto Šifrer Marjeta, zgo
zgo  /
Hrovat Anja 1. 7. b, gum
namesto Zupin Urška, tja
gum  /
Jarc Mateja 1. 3. p, slj
namesto Pertot Katja, slj
3p združevanje
12:55 - 15:00 PB2,
namesto Pertot Katja,
/  /
Jelenc Petra 4. 5. b, slj
namesto Benedičič Tanja, slj
5b  /
Knez Špela 2. 9. b, 9. a, 9. c, tja, Tja, skupina 1 (zaposlitev)
namesto Zupin Urška, tja
tja2  /
Kokalj Tanja 6:15 - 7:30 JV1,
namesto Pertot Katja,
/  /
7:30 - 8:15 JV1,
namesto Pertot Katja,
/  /
4. 3. p, spo
namesto Sivec Staša, spo
2. p, spo
namesto Sivec Staša, spo
23p
23p
 /
 /
Kolenko Stanka 2. 2. a, mat
namesto Ovsenik Maja, mat
2a  /
Komar Marjanca 3. 3. p, mat
namesto Pertot Katja, mat
2. p, mat
namesto Sivec Staša, mat
3p
23p
 /
 /
Kordež Barbara 2. 7. b, mat (zaposlitev)
namesto Smolej Tihana, mat
mat2  /
Kovačec Majda 12:55 - 13:45 PB5,
namesto Smolej Tihana,
/  /
Križaj Trebušak Mihela 6. 5. d, nit
namesto Zupin Urška, tja
5d  /
Lang Katja 12:55 - 14:30 PB3,
namesto Jeraša Ida,
/  /
Lotrič Komac Tatjana 1. 7. a, slj
namesto Šifrer Marjeta, zgo
zgo  /
Peternel Petra 3. 6. b, mat
namesto Smolej Tihana, mat
mat3  /
13:45 - 15:25 PB5,
namesto Smolej Tihana,
/  /
Pužem Magda 1. 2. a, spo
namesto Ovsenik Maja, spo
2a  /
Raztresen Mateja 3. 5. b, dru (zaposlitev)
namesto Benedičič Tanja, dru
5b  /
Ribič Marko 4. 8. b, 8. a, mat, Matematika, skupina 3
namesto Smolej Tihana, mat
mat2  /
Svetelj Katja 5. 3. p, mat
namesto Pertot Katja, mat
23p  /
Tušek Karla 1. 5. b, mat
namesto Benedičič Tanja, mat
5b  /
Ušaj Barbara 5. 5. b, nit
namesto Košnik Anja, tja
5b  /
Valter Tina 4. 2. a, slj
namesto Ovsenik Maja, slj
2a  /
Veselinovič Tina 1. 9. b, 9. a, 9. c, tja, Tja, skupina 4 (zaposlitev)
namesto Košnik Anja, tja
tja1  /
Žagar Pernar Tina 3. 8. a, 8. b, tja, Angleščina, skupina 1 (zaposlitev)
namesto Košnik Anja, tja
slo3  /

 

Vsa nadomeščanja ...

 

   
 
OŠ Naklo
 
 
domov | šola | dogodki | pouk | učenci | starši | zaposleni | vrtec