pouk  
 
 
 
  hitre povezave  
  vizitka
  govorilne ure
  urniki
  urnik šolske knjižnice
  šolski zvonec
  publikacija - LDN šole
  dokumenti
  spletne povezave  
  Twitter @OsNaklo
Spletna učilnica Moodle
  šolsko glasilo Kapljice
Zgodovina - 2. svet. vojna
Ministrstvo za šolstvo
Občina Naklo
Državni izpitni center
  Učiteljska.net
  Zmaga - spletno učenje
  Spletni slovar PONS
  Vladni portal za otroke
  Obvestila  
Nadomeščanja

čet., 15. 2. 2018, A, čet. 7.29

Odsotni učitelji

  • Sivec Staša: 3, 5 ura
  • Šter Tatjana: 12:05 - 15:25 ura
  • Bertoncelj Tinka: 0, 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Šifrer Marjeta: 1, 2, 3 ura
  • Košnik Anja: 1, 2, 3, 4, 5 ura
  • Raztresen Mateja: 12:05 - 12:55 ura
  • Ribič Marko: 07:00 - 08:15, 5 ura
  • Belehar Blaž: 3, 4 ura
  • Smolej Tihana: 0, 1, 3, 4 ura
  • Benedičič Tanja: 13:00 - 13:45 ura
  • Jeraša Ida: 7:30 - 8:15, 15:25 - 16:00, 15:00 - 16:00, 12:05 - 16:00 ura
  • Zupin Urška: 0, 1, 2, 4 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
2. p 3. Pertot Katja, mat
namesto Sivec Staša, mat
23p združevanje
5. Pertot Katja, slj
namesto Sivec Staša, slj
23p združevanje
3. a 0. odpade
namesto Bertoncelj Tinka, DSP_3r
/ /
3. d 2. odpade
namesto Bertoncelj Tinka, DSP_3r
/ /
4. p 4. Pertot Katja, nit
namesto Košnik Anja, tja
4p /
5. d 3. odpade
namesto Bertoncelj Tinka, DSP_5r
/ /
5. p 5. Kokalj Tanja, gum
namesto Košnik Anja, tja
5p /
6. a 5. odpade
namesto Ribič Marko, INR
/ /
6. b 0. Kovačec Majda, tit, Tehnika in tehnologija (1/2), Tehnika in tehnologija (2/2)
namesto Smolej Tihana, mat
mat2 /
1. Ganna Mahmoud Daša, geo
namesto Šifrer Marjeta, zgo
zgo /
3. Zupan Jasna, tja
namesto Košnik Anja, tja
tja1 Učenci pišejo preskus znanja.
5. odpade
namesto Ribič Marko, INR
/ /
6. c 0. odpade
namesto Zupin Urška, DSP_6r
/ /
4. Stoilov Spasova Vera, tja
namesto Zupin Urška, tja
tja2 Učenci pišejo preskus znanja.
5. odpade
namesto Ribič Marko, INR
/ /
7. a 2. Knap Renata, dke
namesto Košnik Anja, tja
tja1 /
7. b 2. Hafner Krek Andreja, mat (zaposlitev)
namesto Zupin Urška, tja
tja2 /
3. Knap Renata, dke
namesto Smolej Tihana, mat
mat2 /
8. a 1. Jazbec Colja Maruša, tja, Angleščina, skupina 1
namesto Košnik Anja, tja
tja1 /
1. Slabe Špela, tja, Angleščina, skupina 2 (zaposlitev)
namesto Zupin Urška, tja
tja2 Učenci pišejo preverjanje.
3. Gorenc Katarina, tit, Tehnika in tehnologija 8. a, Tehnika in tehnologija 8. a 1
namesto Šifrer Marjeta, zgo
tit /
4. Komar Marjanca, mat, Matematika, skupina 3
namesto Smolej Tihana, mat
mat2 /
8. b 1. odpade
namesto Bertoncelj Tinka, DSP_8r
/ /
1. Jazbec Colja Maruša, tja, Angleščina, skupina 1
namesto Košnik Anja, tja
tja1 /
1. Slabe Špela, tja, Angleščina, skupina 2 (zaposlitev)
namesto Zupin Urška, tja
tja2 Učenci pišejo preverjanje.
4. odpade
namesto Bertoncelj Tinka, DSP_8r
/ /
4. Komar Marjanca, mat, Matematika, skupina 3
namesto Smolej Tihana, mat
mat2 /
9. a 1. Banda Dimitrij, mat, Mat, skupina 3 (zaposlitev)
namesto Smolej Tihana, mat
mat2 /
3. Celar Ljuba, špo, Šport 9. a fantje
namesto Belehar Blaž, špo
tel3 /
5. odpade
namesto Bertoncelj Tinka, DSP_9r
/ /
9. b 1. Banda Dimitrij, mat, Mat, skupina 3 (zaposlitev)
namesto Smolej Tihana, mat
mat2 /
9. c 1. Banda Dimitrij, mat, Mat, skupina 3 (zaposlitev)
namesto Smolej Tihana, mat
mat2 /
2. Černilec Nataša, kem
namesto Šifrer Marjeta, zgo
mat2 /
4. Kordež Barbara, špo, Šport 9. c fantje
namesto Belehar Blaž, špo
tel3 /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Banda Dimitrij 1. 9. b, 9. a, 9. c, mat, Mat, skupina 3 (zaposlitev)
namesto Smolej Tihana, mat
mat2  /
Bucalo Ksenija 12:05 - 14:30 PB3,
namesto Jeraša Ida,
/  /
Celar Ljuba 3. 9. a, špo, Šport 9. a fantje
namesto Belehar Blaž, špo
tel3  /
Černilec Nataša 2. 9. c, kem
namesto Šifrer Marjeta, zgo
mat2  /
Draksler Monika 6:30 - 7:30 JV1,
namesto Jeraša Ida,
/  /
7:30 - 8:15 JV1,
namesto Jeraša Ida,
/  /
12:05 - 15:25 PB1,
namesto Šter Tatjana,
/  /
15:00 - 16:00 PB2,
namesto Jeraša Ida,
/  /
15:25 - 16:00 PB1,
namesto Jeraša Ida,
/  /
Ganna Mahmoud Daša 1. 6. b, geo
namesto Šifrer Marjeta, zgo
zgo  /
Gorenc Katarina 3. 8. a, tit, Tehnika in tehnologija 8. a, Tehnika in tehnologija 8. a 1
namesto Šifrer Marjeta, zgo
tit  /
Hafner Krek Andreja 2. 7. b, mat (zaposlitev)
namesto Zupin Urška, tja
tja2  /
Jazbec Colja Maruša 1. 8. b, 8. a, tja, Angleščina, skupina 1
namesto Košnik Anja, tja
tja1  /
Knap Renata 2. 7. a, dke
namesto Košnik Anja, tja
tja1  /
3. 7. b, dke
namesto Smolej Tihana, mat
mat2  /
Kokalj Tanja 5. 5. p, gum
namesto Košnik Anja, tja
5p  /
Kolenko Stanka 7:00 - 7:30 JV2,
namesto Ribič Marko,
/  /
7:30 - 8:15 JV2,
namesto Ribič Marko,
/  /
Komar Marjanca 4. 8. b, 8. a, mat, Matematika, skupina 3
namesto Smolej Tihana, mat
mat2  /
Kordež Barbara 4. 9. c, špo, Šport 9. c fantje
namesto Belehar Blaž, špo
tel3  /
Kovačec Majda 0. 6. b, tit, Tehnika in tehnologija (1/2), Tehnika in tehnologija (2/2)
namesto Smolej Tihana, mat
mat2  /
Pertot Katja 3. 2. p, mat
namesto Sivec Staša, mat
23p združevanje
4. 4. p, nit
namesto Košnik Anja, tja
4p  /
5. 2. p, slj
namesto Sivec Staša, slj
23p združevanje
Slabe Špela 1. 8. b, 8. a, tja, Angleščina, skupina 2 (zaposlitev)
namesto Zupin Urška, tja
tja2 Učenci pišejo preverjanje.
Stoilov Spasova Vera 4. 6. c, tja
namesto Zupin Urška, tja
tja2 Učenci pišejo preskus znanja.
Valter Tina 12:55 - 13:00 PB4,
namesto Benedičič Tanja,
/  /
13:00 - 13:45 PB4,
namesto Benedičič Tanja,
/  /
Zupan Jasna 3. 6. b, tja
namesto Košnik Anja, tja
tja1 Učenci pišejo preskus znanja.

 

Vsa nadomeščanja ...

 

   
 
OŠ Naklo
 
 
domov | šola | dogodki | pouk | učenci | starši | zaposleni | vrtec