pouk  
 
 
 
  hitre povezave  
  vizitka
  govorilne ure
  urniki
  šolski zvonec
  publikacija - LDN šole
  dokumenti
  spletne povezave  
  Spletna učilnica Moodle
Twitter @OsNaklo
  šolsko glasilo Kapljice
Zgodovina - 2. svet. vojna
Ministrstvo za šolstvo
Občina Naklo
Državni izpitni center
  Učiteljska.net
  Zmaga - spletno učenje
  Spletni slovar PONS
  Obvestila  
Nadomeščanja

čet., 10. 6. 2021, A, tor. 12.47

Odsotni učitelji

  • Grašič Andreja: 6:00 - 8:15 ura
  • Kordež Barbara: 3, 4, 5 ura
  • Sivec Staša: 12:05 - 12:55 ura
  • Debenec Damjana: 12:05 - 15:25 ura
  • Eržen Špela: 1 ura
  • Korenjak Marčun Petra: 4, 5 ura
  • Raztresen Mateja: 12:05 - 12:55 ura
  • Oblak Darinka: 5 ura
  • Kavčič Marko: 1, 2, 3, 4 ura
  • Kolenko Stanka: 12:05 - 12:55 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
5. a 5. Nunar Nina, špo, Šport 5. r dekleta
namesto Kordež Barbara, špo
tel3 /
5. b 5. Nunar Nina, špo, Šport 5. r dekleta
namesto Kordež Barbara, špo
tel3 /
6. b 3. Belehar Blaž, špo, Šport 6. b dekleta
namesto Kordež Barbara, špo
tel2 /
8. a 4. Jeras Gregor, špo, Šport 8. a dekleta
namesto Kordež Barbara, špo
tel3 /
5. Knap Renata, dke
namesto Korenjak Marčun Petra, lum
fike /
8. c 3. Kavčič Marko, gum
namesto Kavčič Marko, gum
gum /
9. a 1. Gorenc Katarina, mat, Mat, skupina 1, Mat, skupina 2, Mat, skupina 3, Mat, skupina 4
namesto Kavčič Marko, gum
slo3 /
4. Šifrer Marjeta, zgo
namesto Korenjak Marčun Petra, lum
slo3 /
9. b 1. Knez Špela, fiz
namesto Eržen Špela, bio
mat2 /
4. Smolej Tihana, fiz
namesto Kavčič Marko, gum
mat2 /
9. c 2. Eržen Špela, bio
namesto Kavčič Marko, gum
geo /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Belehar Blaž 3. 6. b, špo, Šport 6. b dekleta
namesto Kordež Barbara, špo
tel2 /
Eržen Špela 2. 9. c, bio
namesto Kavčič Marko, gum
geo /
Gorenc Katarina 1. 9. a, mat, Mat, skupina 1, Mat, skupina 2, Mat, skupina 3, Mat, skupina 4
namesto Kavčič Marko, gum
slo3 /
Jeras Gregor 4. 8. a, špo, Šport 8. a dekleta
namesto Kordež Barbara, špo
tel3 /
Kavčič Marko 3. 8. c, gum
namesto Kavčič Marko, gum
gum /
Knap Renata 5. 8. a, dke
namesto Korenjak Marčun Petra, lum
fike /
Knez Špela 1. 9. b, fiz
namesto Eržen Špela, bio
mat2 /
Kolenko Stanka 7:00 - 8:15 JV1,
namesto Grašič Andreja,
/ /
Kralj Petra 6:00 - 7:00 JV1,
namesto Grašič Andreja,
/ /
Lang Katja 12:05 - 12:55 PB - 1. razred,
namesto Debenec Damjana,
/ /
13:00 - 15:25 PB - 1. razred,
namesto Debenec Damjana,
/ /
Nunar Nina 5. 5. a, 5. b, špo, Šport 5. r dekleta
namesto Kordež Barbara, špo
tel3 /
Poljanšek Lara 12:05 - 12:55 PB - 2. razred,
namesto Sivec Staša,
/ /
Smolej Tihana 4. 9. b, fiz
namesto Kavčič Marko, gum
mat2 /
Šifrer Marjeta 4. 9. a, zgo
namesto Korenjak Marčun Petra, lum
slo3 /

 

Vsa nadomeščanja ...

 

   
 
OŠ Naklo
 
 
domov | šola | dogodki | pouk | učenci | starši | zaposleni | vrtec