pouk

urnik šolske knjižnice
  Obvestila

Letovanje otrok – Rdeči križ in Društvo prijateljev mladine Škofja Loka - 19. 4. 2019

Tudi letos obstaja možnost letovanja v zdravstvenih kolonijah.

1. RDEČI KRIŽ - DEBELI RTIČ

Možnost letovanja za otroke v Mladinskem zdravilišču in letovišču Debeli Rtič ponuja Rdeči križ Slovenije. Letovanje je namenjeno otrokom iz socialno ogroženih družin z ustrezno zdravstveno indikacijo (pogosteje bolni ali večkrat hospitalizirani) in je za omejeno število otrok brezplačno. Trajalo bo deset dni, od 27. 6. 2019 do 7. 7. 2018. Na letovanje se prijavite v šolski svetovalni službi.

2. DRUŠTVO PRIJATELJEV MLADINE ŠKOFJA LOKA

Ponudba letovanj Društva prijateljev mladine Škofja Loka na različnih lokacijah je predstavljena v datoteki v prilogi. Naveden so vse podrobnosti glede terminov in prijave, poudarimo le, da se prispevek staršev za letovanje lahko zniža glede na socialno stanje družine, za kar sredstva prispeva občina. Družine s poudarjeno socialno indikacijo, ki ste otroke prijavili na letovanje, se obrnite na šolsko svetovalno službo, da bo ta lahko posredovala vaše podatke za znižanje prispevka.

Dimitrij Banda

svetovalna služba