pouk

urnik šolske knjižnice
  Obvestila

Obvestilo o sprejemu vlog za uporabo prostorov zavoda za šolsko leto 2018/19 - 10. 4. 2018

Spoštovani!

Obveščamo vas, da smo začeli zbirati vloge za uporabo prostorov zavoda za šolsko leto 2018/19. Zbirali jih bomo do 20. 6. 2018 oz. do polne zasedenosti.

Vlogo (Vloga za uporabo telovadnice in pripadajočih prostorov ali Vloga za uporabo drugih prostorov zavoda) je na voljo na spletni strani http://www.os-naklo.si/sola.php?f=dokumenti (rubrika Dokumenti – Obrazci in vloge). Telovadnico v Naklem je možno najeti od 15.00 do 22. ure, ob sobotah in nedeljah pa od 9.00 do 22.00 ure. Lahko najamete celotno telovadnico, ozki ali široki del, ob koncu tedna le celotno telovadnico. V vrtcu Mlinček je najem možen ob 17.00 naprej od ponedeljka do petka.

Podpisane in z žigom opremljene vloge lahko pošljete po navadni pošti, prinesete osebno ali odčitane pošljete po e-pošti na naslov tajnistvo@os-naklo.si

Z zgodnjim zbiranjem prijav želimo že julija pripraviti urnik in vam omogočiti, da informacijo o možnostih koriščenja prostorov izveste čim prej.

Podpis pogodbe in prevzem ključev, ki sta pogoj za začetek uporabe prostorov, bomo izvedli od 31. 8. do 14. 9. 2018.

Lep pozdrav

mag. Tatjana Lotrič Komac