pouk

urnik šolske knjižnice

Poklicna orientacija – dnevi odprtih vrat srednjih šol - januar - 6. 11. 2017

Dnevi odprtih vrat srednjih šol so odlična priložnost, da bolje spoznate srednje šole, izobraževalne programe in poklice, za katere izobražujejo, zato učencem in staršem priporočam, da jih obiščete.

O dnevih odprtih vrat vas bom sproti obveščal v tem obvestilu na spletni strani OŠ Naklo.

Dimitrij Banda, svetovalna služba

Aktualni dnevi odprtih vrat:

Srednja vzgojiteljska šola in gimnazija Ljubljana

Poleg programov predšolska vzgoja in gimnazija na šoli izvajajo tudi program umetniška gimnazija: smer gledališče in film in plesna smer; modul B: sodobni ples.

Dan odprtih vrat za plesno smer bo v sredo, 17. 1. 2018, ob 8.00 in v petek, 19. 1. 2018, ob 8.00, za smer gledališče in film pa v četrtek, 18. 1. 2018, ob 8.00 in v sredo, 24. 1. 2018, ob 8.00. Vsi dnevi odprtih vrat bodo na Kardeljevi ploščadi 28a.

Učenci se morate za izbrani termin prijaviti preko spletne prijavnice, ki je objavljena na spletni strani šole www.svsgl.si (aktualno), in sicer najkasneje do 15. 1. 2018.

Gimnazija Franceta Prešerna

Dnevi odprtih vrat na Gimnaziji Franceta Prešerna bodo potekali v naslednjih terminih:

DATUM

URA

VABLJENI

četrtek, 7. 12. 2017

učenci, starši in ostali zainteresirani

torek, 9. 1. 2018

učenci, starši ali ostali zainteresirani

četrtek, 18. 1. 2018

dopoldne

devetošolci v okviru dogodka »Postani naš dijak za en dan«

Na dnevih odprtih vrat bo možno spoznati 3 programe – gimnazija, ekonomska gimnazija in ekonomska gimnazija – športni oddelek.

Učenci naše šole se lahko v petek, 18. 1. 2017, udeležite tudi dogodka »Postani naš dijak za en dan«, ko se boste lahko vključili v običajen pouk, kjer boste doživeli načine dela na šoli. Ta dan bo za devetošolce pouk potekal od 3. do 6. šolske ure (8. 50 – 12.05) z odmorom za malico, ki jo bodo učenci prejeli brezplačno.

V kolikor bi se tega dne želeli udeležiti, se morate prej prijaviti v svetovalni službi pri Dimitriju Bandi, ki bo prijave prenesel naprej.

Gimnazija Želimlje

Dan oprtih vrat bo v soboto, 20. januarja 2018. Predstavili bodo življenje na Gimnaziji Želimlje in v Domu Janeza Boska (dijaški dom).

Program:

10.10 - 12.00    ogled šole in dijaškega doma ter obisk dijakov med poukom in pri dejavnostih

12.00 - 12.45    zaključna prireditev

Vsa obvestila ...