pouk

Nacionalno preverjanje znanja - tretji predmet - 7. 5. 2021

V ponedeljek, 10. 5. 2021, pišete učenci šestih in devetih razredov nacionalno preverjanje znanja iz angleščine (6. razred) in biologije (9. razred). Pisali boste v učilnicah predmetne stopnje po razporedu, ki bo objavljen na dan pisanja na oglasni deski pod monitorji.

Ob 7.40 se glede na objavljen razpored zberete pred učilnicami, kjer boste pisali NPZ. Začetek pisanja je ob 8.00. NPZ traja 60 minut. Upoštevati morate navodila nadzornih učiteljev.

Učenci 7. in 8. razredov imate PU in 1. uro pouk v učilnicah (ostale ure v »matičnih« učilnicah):

Učenci 7. razredov ste v svojih učilnicah v prizidku.

Učenci 7. razredov so v svojih učilnicah v prizidku.

Učenci 8. razredov imajo PU in 1. uro pouk v učilnicah (ostale ure v »matičnih« učilnicah):

8. a: PU in 1. ura v slo 3, 8. b: PU in 1. ura v knjižnici, 8. c: PU in 1. uro v mat 2, dodaten prostor: bio

Vsa obvestila ...