pouk

urnik šolske knjižnice

Dnevi odprtih vrat srednjih šol - 5. 11. 2019

Dnevi odprtih vrat srednjih šol so odlična priložnost, da bolje spoznate srednje šole, izobraževalne programe in poklice, za katere izobražujejo, zato učencem in staršem priporočam, da jih obiščete.

O dnevih odprtih vrat vas bom sproti obveščal v tem obvestilu na spletni strani OŠ Naklo.

Dimitrij Banda

svetovalna služba

Aktualni dnevi odprtih vrat:

Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna

SGLŠ vabi na dan odprtih vrat, ki bo v četrtek, 14. 11. 2019 med 16.00 in 18.00.

Biotehniški center Naklo – srednja šola

Dan poklicev na Biotehniškem centru Naklo (Strahinj 99, Naklo) bo v četrtek, 14. novembra 2019, ob 17.00.

Dan gimnazije na Biotehniškem centru Naklo pa bo v četrtek, 21. novembra 2019, ob 17.00.

Šolski center Kranj – Srednja tehniška šola in Tehniška gimnazija

Dan odprtih vrat Srednje tehniške šole in Tehniške gimazije Šolskega centra Kranj, Robotkov dan,  bo v četrtek, 28. 11. 2019, od 16:45 do 19:00 na ŠC Kranj (Kidričeva cesta  55, Kranj).

Učenci  7., 8. in 9. razreda osnovnih šol se boste lahko skupaj s starši udeležili različnih dejavnosti Srednje tehniške šole ter Strokovne gimnazije in predstavitve uspešnih dijakov z njihovimi izdelki. V priponki je natančnejši program delavnic, kjer boste lahko po predhodni prijavi sodelovali tudi učenci - obiskovalci.

Seznam delavnic s podrobnejšimi navodili je v prilogi.

Za delavnice v tabeli so potrebne rezervacije, saj je število mest na posamezni delavnici omejeno (učenci dobijo vstopnico). Vsaka delavnica se trikrat ponovi in sicer ob 17:10, 17:50 in 18:30.

Več informacij dobite na spletni strani http://robotkovdan.sckr.si/, kjer tudi rezervirate vstopnice. Za rezervacijo vstopnic se lahko oglasite tudi v svetovalni službi OŠ Naklo.

Rezervirane vstopnice Vam bodo poslali pred dnevom odprtih vrat.

Dan odprtih vrat slovenskega gospodarstva

Letošnji Dan odprtih vrat slovenskega gospodarstva bo v četrtek, 28.11.2019 ob 16.30 uri. Široko zastavljen dogodek vam omogoča, da v praksi spoznate delodajalce, poklice in ljudi, ki te poklice ž e opravljajo, in se lažje odločite kam naprej.

Dogodek poteka v podjetjih po vsej Sloveniji - seznam vseh prijavljenih podjetij je na http://www.odkrijsvojtalent.si/ , kjer je možna tudi prijava.

Letak je v prilogi.

Srednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija Ljubljana

Na Srednji vzgojiteljski šoli, gimnaziji in umetniški gimnaziji Ljubljana organizirajo dneve odprtih vrat za programa Predšolska vzgoja in Gimnazija.

Za smer PREDŠOLSKA VZGOJA na Kardeljevi ploščadi 16:

• v torek, 19. 11. 2019, ob 8.00

• v torek, 26. 11. 2019, ob 8.00

Za smer GIMNAZIJA na Kardeljevi ploščadi 28a:

• v torek, 19. 11. 2019, ob 8.00

• v torek, 26. 11. 2019, ob 8.00

Učenci se morate za izbrani termin prijaviti preko spletne prijavnice na naši spletni strani (www.svsgugl.si okrožnice/novice), in sicer najkasneje do petka, 15. 11. 2019 (za udeležbo v torek, 19. 11. 2019) oz. do petka, 22. 11. 2019 (za udeležbo v torek, 26. 11. 2019).

Podrobnejše informacije o poteku dneva odprtih vrat boste prijavljeni učenci dobili po elektronski pošti (dan pred terminom).

Dneve odprtih vrat za obe smeri Umetniške gimnazije bodo organizirali v mesecu januarju 2020.

Plakat je v prilogi.

Priloga 0: