pouk

urnik šolske knjižnice

Dostop do šole zaradi obnove Glavne ceste - 20. 8. 2019

Spoštovani,

zaradi obnove Glavne ceste bo do zaključka obnove dostop z vozili možen samo z južne strani (od krožišča na Polici do šolske avtobusne postaje), kjer bo omogočeno tudi parkiranje.

Prav tako bo omogočeno prečkanje Glavne ceste za uporabnike šole iz smeri ulice Toma Zupana. Vstop bo možen skozi vhod pri šolski zobni ambulanti.

Iz smeri Bolera zaradi gradnje krožišča, ne bo možno dostopati do šole niti peš niti z vozili po Glavni cesti. Prosimo vas, da uporabljate dostop preko šolske avtobusne postaje oz. iz smeri ulice Toma Zupana.

Za promet je popolnoma zaprto križišče cest Glavna cesta, Stara cesta in Grogova ulica v Naklem (križišče pri piceriji Bolero). Prosimo vas, da prilagodite prevoze skladno z navedeno zaporo. Za lokalni promet bo urejen obvoz po ulicah. Več informacij je na voljo na spodnji objavi vključno s skico.

Šolski avtobusi bodo zaradi popolne zapore rondoja pri piceriji Bolero vozili po obvozu.

Avtobusni prevoz otrok iz Strahinja bo organiziran iz postaje Strahinj POSESTVO (pred biotehnično šolo).

Za učence, ki prihajajo v šolo iz smeri Cegelnice in Grogove ulice je omogočena začasna pešpot do šole. Pot poteka preko travnika in bo označena z opozorilnim trakom. Skico poti si oglejte v prilogi.

Priloga 0:

Vsa obvestila ...