dogodki

Zgodilo se je

Tekmovanja

Uspeh gimnastičark - 14. 5. 2018

V soboto, 21.4. so dekleta OŠ NAKLO uspešno nadaljevale s sezono tekmovanj v ritmični gimnastiki. Na 2. prvenstveni tekmi ritmične gimnastike v skupinskih sestavah so v kategoriji mlajših deklic, kjer je bilo kar 26 ekip, zasedle odlično 6. mesto (Ajda Jošt, Loti Gantar). V kategoriji deklic so med 19 ekipami naše deklice zasedle 7. mesto (Zupin Ela, Lunar Žana, Tisa P. Marinšek). V kategoriji mladink/članic pa so dekleta KRG Tjaša Šeme zasedle 6. mesto v vaji brez rekvizita (od 17 ekip), v vaji z obročem pa 7. mesto od 14 ekip (Katja Jošt, Manca Lunar, Ajda Jagodic).

5.5. smo se udeležile tudi mednarodnega turnirja v Puli ''Gazela cup 2018'', kjer so dekleta OŠ Naklo ponovno dobro nastopile. V kategoriji deklic so stopile na 3. stopničko (Tisa P. Marinšek, Žana Lunar).  V kategoriji mladink pa so naše punce res zablestele, saj so se borile prav do konca svojega nastopa in stopile na najvišjo stopničko (Katja Jošt, Manca Lunar, Ajda Jagodic).

Vsem puncam KRG Tjaša Šeme iz OŠ Naklo iskreno čestitamo!

Nekaj fotografij je v prilogi.

Galerija slik