dogodki

Zgodilo se je

Tekmovanja

Cankarjevo tekmovanje - uradni rezultati - 28. 12. 2017

Dosežki šolskega tekmovanja za Cankarjevo priznanje so zdaj že uradni.

Bronasto priznanje prejmejo naslednji učenci in učenke:
- v 4. razredu: Žana Lunar, Suzana Rutar, Julija Jošt in Ajda Rant. V tej skupini je tekmovalo 14 učenk in učencev.
- v 5. razredu: Sara Arh Husanović, Ivana Vita Kokalj, Sara Konjar, Andraž Aljančič, Jon Lampe, Tina Meglič, Zoja Šumrada in Eva Zupin Muzik. V tej skupini je tekmovalo 16 učenk in učencev.
- v 6. razredu: Anže Konjar, Eva Celec, Manca Marčun, Timotej Savernik, Izak Kosec, Ana Pikelj in Zlata Smirnova. V tej skupini je tekmovalo 18 učenk in učencev.
- v 7. razredu: Ema Šparovec, Ema Burja, Maja Jarc, Maja Menegalija, Katja Jošt, Ana Koselj Brejc in Manca Lunar. V tej skupini je tekmovalo 18 učenk in učencev.
- v 8. razredu: Nina Drinovec, Živa Fortuna, Anja Mabič, Neža Konjar, Sara Kidan, Lara Celar, Maj Logonder, Štefan Grašič, Gaja Dobravec, Gašper Jošt, Žana Kerin, Nika Klančar, Anže Skodlar in Sara Žnidar. V tej skupini je tekmovalo 26 učenk in učencev.
- v 9. razredu: Anja Konjar, Laura Falle, Nina Triler, Asja Ambrožič, Eva Bizjak Savovič, Žana Boncelj, Kaja Novak in Katarina Papler. V tej skupini je tekmovalo 25 učenk in učencev.

Območnega tekmovanja, ki bo 24. januarja ob 13.30 na OŠ Križe, se bo udeležilo 10 učenk: Nina Drinovec, Živa Fortuna, Anja Mabič, Neža Konjar, Sara Kidan iz 8. razreda ter Anja Konjar, Laura Falle, Nina Triler, Asja Ambrožič, Eva Bizjak Savovič iz 9. razreda.

Šolska tekmovalna komisija izreka vsem tekmovalcem in tekmovalkam pohvale za vložen trud, vestno obiskovanje priprav in dosežke, udeleženkam območnega tekmovanja pa želi tudi dobre nove dosežke.