dogodki

urnik šolske knjižnice
  Zgodilo se je

3. triletje

27. srečanje mladih raziskovalcev srednjih in osnovnih šol Gorenjske - 5. 4. 2018

V sredo, 4. 4. 2018, je v Biotehniškem centru Naklo potekalo 27. srečanje mladih raziskovalcev srednjih in osnovnih šol Gorenjske, kjer so se predstavili tudi učenci naše šole. Pripravili so dve raziskovalni nalogi:

1. raziskovalna naloga z naslovom Od polke do tanga je v sklopu Aplikativni predlogi in projekti dosegla 1. mesto - pripravila sta jo Žan Eržen (9. a) in Laura Falle (9. c), mentorica mag. Špela Eržen.

2. raziskovalna naloga z naslovom (Ne)znani Lavička je v sklopu Zgodovina in umetnostna zgodovina dosegla 1. mesto - pripravili sta jo Anja Konjar (9. a) in Sofija Olja Kokalj (9. b), mentorica mag. Marjeta Šifrer.

Iskrene čestitke.

mentorici: mag. Špela Eržen in mag. Marjeta Šifrer