dogodki
  Zgodilo se je

1. triletje

Pustno rajanje razredne stopnje - 5. 3. 2019

Za pustni torek se spodobi, da najmlajši učenci predstavijo svoje maske na velikem pustnem rajanju.

Predstavilo se nam je zelo veliko različnih mask: kavboji in indijanci, policaji in lopovi, gasilci in drugi super junaki, vitezi, vojaki, princeske, vile in metuljčice, velike in male živali, rože, Pika Nogavičke pa še bi se lahko naštevalo.

Strokovna komisija je pri izbiri najboljših mask ocenjevala tako izvirnost mask kot tudi izvirnost nastopa le-teh. Izbrali so najboljših pet (mala in velika japonka, pingvin, taščin jezik in dimnikarček). Za skupinsko masko so izbrale tehnične stvari (robot, rubikova kocka, semafor, pralni stroj, televizija, budilka, marshmallow in minecraft osebica).

Poleg nagrad smo se naplesali, narajali in prepričljivo pregnali zimo iz naših krajev. Pozdravljena pomlad!

Petra Gašparič

Galerija slik