dogodki
  Zgodilo se je

1. triletje

Praznik mamic - 25. 3. 2020

Nekaj zagotovo velja, da noben virus ne more premagati iskrene ljubezni do naših mamic in ne do naših očetov. Danes je praznik mamic. Vsem mamicam ob materinskim dnevu želimo vse najlepše, veliko zdravja, smeha in veselja.

Tretješolci smo zaradi trenutne situacije, ki nas je priklenila v naše domove, današnji dan namenili tako mamicam kot tudi očetom. V teh dneh nam mamice in očetje pomagajo pri vsakodnevnih šolskih nalogah, za kar smo vsem neizmerno hvaležni. V ta namen smo jim izdelali voščilnice, v katere smo zapisali lepo misel. Eni smo izdelali voščilnice samo za mamico, drugi samo za očka, nekateri pa kar za oba.

Kdor voščilnice še ni uspel narediti, ima še vedno čas in možnost, saj dneva še ni konec. Lahko pa mamici in očku namesto voščilnice podarimo tudi en velik, topel objem.

Galerija slik