dogodki
  Zgodilo se je

Šport in športna tekmovanja

Mini olimpijada - 17. 6. 2019

V soboto, 15.06.2019, smo imeli še zadnjo letošnjo delovno soboto. Učenci od 1. do 5. razreda smo imeli Mini olimpijado, ki so jo za nas organizirali animatorji Igralnice Tie.
Spoznali smo namen olimpijskih iger, prižgali olimpijsko baklo in se skupaj ogreli. Vsi učenci smo dobili zapestnice prijateljstva v kar šestnajstih barvah. Tako smo v vsaki skupini bili predstavniki vseh razredov (tudi učenci s podružnic). Vsaka skupina je nato dobila zbirni list, kjer je zbirala svoje skupne rezultate.
Tekmovali smo tako v igrah z žogo, spretnostnih igrah in še kaj bi se našlo. Na koncu pa je bilo poskrbljeno tudi za osvežitev oziroma škropilnikom za travo.
Tina Kocjan (Igralnica Tia) je nato razglasila najboljše tri skupine, ki so dobile medalje.
Res smo se imeli super, pa še prevroče ni bilo.

Galerija slik