dogodki
  urnik šolske knjižnice
  Zgodilo se je

Kultura

Naši učenci so sodelovali pri organizaciji 29. medobčinskega otroškega parlamenta v Kranju - 28. 3. 2019

V sredo, 27. 3. 2019, smo se učenci, ki smo letos in že lansko leto aktivno sodelovali na šolskem parlamentu, odpravili na Upravno enoto Kranj, kjer je potekalo zasedanje 29. otroškega parlamenta. Tema parlamenta je bila Šolstvo in šolski sistem. O tej temi smo se že v šoli veliko pogovarjali in smo svoje ideje lahko delili z drugimi mladimi parlamentarci, ki so prišli iz območne enote Kranja. Po uvodnem delu smo se razdelili v tri delovne skupine, kjer smo se pogovarjali o akcijah na šolah. Eno od treh delovnih skupin smo vodili mi, učenci OŠ Naklo. Predstavili smo številne aktivnosti, ki so in potekajo na naši šoli. Zdi se nam, da smo se pri vodenju debate dobro odrezali in, da smo prišli do dobrih sklepov in zaključkov. Dogodek je bil za vse nas zelo zanimiv in nam bo kasneje v pomoč, da se bomo znali izražati in javno nastopati.

Nina Drinovec

Galerija slik