dogodki
  urnik šolske knjižnice
  Zgodilo se je

Otvoritev učilnice za prostem in šolskega vrta - 24. 6. 2013

V soboto, 22. 6. 2013, smo v okviru občinskega praznika in celodnevne prireditve otvorili učilnico na prostem in šolski vrt.

Ob otvoritvi je ravnatelj Milan Bohinec povedal, da je učilnica na prostem investicija, ki se je pripravljala več let in zanjo so imeli posluh predvsem starši, ki so prek šolskega sklada zanjo zbrali 14.000 evrov.

Predsednica šolskega sklada Magda Miklavčič Pintarič je izpostavila pomen učenja v naravi, ki se je uveljavil že v antiki ter učencem zaželela veliko znanja. Mentoricama šolskega vrta Barbari Vevar in Lidiji Derlink je podarila ginko, prastaro rastlino.

Trak ob otvoritvi so prerezali ravnatelj Milan Bohinec, predsednica sklada Magda Miklavčič Pintarič in župan Marko Mravlja.

Program je povezovala Julija Horvat.

Galerija slik