Karierna orientacija: obvestilo o izidu razpisa za vpis in o roditeljskem sestanku za starše devetošolcev

l

16. januarja, 2023

Obveščam vas, da je izšel razpis za vpis v srednje šole in gimnazije za šol. leto 2023/24. Najdete ga na spletni strani ministrstva (https://www.gov.si/teme/vpis-v-srednjo-solo/), prilagam pa ga tudi v prilogi.

Roditeljski sestanek pred informativnimi dnevi, na katerem boste starši in devetošolci dobili informacije o letošnjem razpisu za vpis in postopku vpisa v srednjo šolo, bo v torek, 31. 1. 2023 ob 17.00 v šolski jedilnici. Na sestanku naj bodo prisotni tudi devetošolci. Predstavitev bo trajala približno eno uro, nato pa se boste starši udeležili še sestankov po oddelkih z razredničarkami. Prosimo, da devetošolcem pred tem delom sestanka omogočite vrnitev domov.

Lepo vas pozdravljam,

Teja Štefančič

psihologinja, svetovalna služba

Zadnja obvestila:

Kekčevo popoldne

Kekec (Mežnarčev Gregec) je pogumen in prijazen pastirček, ki na visokogorskih pašnikih doživi...

Dostopnost