UČNA GRADIVA in potrebščine za šolsko leto 2023/24

22. junija, 2023

Spoštovani starši,

Na spodnjih povezavah so objavljeni seznami učnih gradiv in šolskih potrebščin za prihodnje šolsko leto.

Učenci od 1. do 3. razreda učna gradiva (komplete delovnih zvezkov in učbenike) brezplačno prejmejo oz. si izposodijo v šoli, zato starši kupite le šolske potrebščine.

Starši učencev od 4. do 9. razreda kupite delovne zvezke in šolske potrebščine, učbenike pa si učenci brezplačno izposodijo v šoli prvi teden pouka.

Izposoje učbenikov ni potrebno sporočati, saj soglasje, ki ste ga podpisali, velja za vsa leta šolanja na OŠ Naklo oz. do preklica.

Starši se sami odločite, kje boste kupili vse potrebno. Sezname učnih gradiv smo poslali knjigarnam v okolici, za lažjo odločitev pri nakupu pa smo od kranjskih in nekaterih spletnih knjigarn pridobili kratke zapise z njihovimi prodajnimi pogoji. Najdete jih na koncu vsakega seznama.

Vsa gradiva, ki jih boste kupili ali si jih bodo učenci izposodili iz učbeniškega sklada je potrebno oviti in podpisati.

Učenci naj vse učbenike ovijejo in z njimi lepo ravnajo, sicer bodo ob koncu šolskega leta plačali odškodnino za poškodovane učbenike (Pravilnik o upravljanju učbeniških skladov). Učbeniki naj bodo oviti v ovitke, ki se lahko odstranijo, ali v papir (ne v samolepilno folijo), ki naj ne bo zalepljen na platnice. Učenci naj na ovoj prilepijo nalepko, kamor se podpišejo. Učencem se ni treba podpisovati zadaj na notranji žig v učbenikih, saj se zgodovina izposoje beleži računalniško.

SEZNAMI UČNIH GRADIV (za prikaz kliknite na posamezni dokument).

Seznami veljajo za matično šolo in obe podružnici.

1. razred

2. razred

3. razred

4. razred

5. razred

6. razred

7. razred

8. razred

9. razred

Za vsa vaša vprašanja smo vam na voljo na telefonu knjižnice 04/2770118 ali na tadeja.cesen@os-naklo.si.

Želimo vam mirne počitnice in uspešno novo šolsko leto.

Naklo, 24. maj 2023

Tadeja Česen Šink, knjižničarka in upravljavka učbeniškega sklada

Navajanje literature

V priponki so navodila, kako navajamo literaturo. Navajanje-literature-in-virov-OS-Naklo-2024Naloži