Ogled interaktivega parka DINA v Pivki

9. maja, 2022

Spoštovani starši,

v četrtek, 12. 5. 2022, bomo z učenci izbirnih predmetov Računalništvo (6. razredi), Računalniška omrežja,  Organizmi v naravi in umetnem okolju ter okoljska vzgoja obiskali interaktivni park DINA Pivka. Ta dan imajo otroci 2 uri pouka oz. dneva dejavnosti dopoldan, popoldan pa zbiralno akcijo papirja.

Otroci pridejo zjutraj normalno k pouku. Po šolski malici, ob 10.30 imamo odhod izpred šole v Pivko. Prihod nazaj je predvidoma med 15.45 in 16.15. Otroci po ogledu poskrbijo, da na zbirna mesta prinesejo tudi zbrani papir, da v tem dnevu opravijo vse svoje obveznosti.

S seboj naj imajo otroci bidon za vodo oz. pijačo in dodatno malico (manjši prigrizek).

Cena ogleda centra in izvedba dveh delavnic po 90 minut je 6 € + prevoz (plačilo po položnici).

Mentorja: mag. Špela Eržen in Marko Ribič