Letovanje otrok na Debelem rtiču 2022 – Rdeči križ

l

9. maja, 2022

V prilogi najdete obvestilo o letovanju otrok na Debelem rtiču 2022, ki ga organizira Rdeči križ Slovenije, in bo letos potekalo od 25. 6. do 5. 7. 2022.

Pogoja za prijavo sta socialna komponenta in zdravstvena indikacija. Za brezplačno letovanje bodo izbrani otroci, ki ustrezajo obema pogojema oz. do zasedbe prostih mest. Če izpolnjujete oba pogoja in bi svojega otroka/otroke želeli prijaviti na letovanje, se prijavite direktno pri Rdečem križu Slovenije (kontaktni podatki so v obvestilu) ali v šolski svetovalni službi (Teja Štefančič: 04 277 01 16 / teja.stefancic@os.naklo.si). Če otroka prijavite direktno pri Rdečem križu, vas prav tako prosimo, da o tem obvestite šolsko svetovalno službo (za ureditev sofinanciranja občine).


Lepo vabljeni k prijavi!

Teja Štefančič,

psihologinja, svetovalna služba

Zadnja obvestila:

Akcija Podari zvezek

Slovenska Karitas (štirinajsto leto zapored) organizira dobrodelno akcijo Pokloni zvezek (zbirajo...

Dostopnost