Mladi raziskovalci zgodovine

l

14. marca, 2022

V začetku letošnjega šolskega leta smo se Nina Antolič (9. b), Ajda Navršnik (9. b) in Jošt Purgar (8. a), ob povabilu učiteljice za zgodovino, odločili za izdelovanje raziskovalne naloge na temo nalezljivih bolezni. Bolj smo se osredotočili na špansko gripo, saj smo ugotovili, da so le to preboleli tudi nekateri naši predniki. Med delom smo naleteli tudi na nekaj ovir, a smo jih premagali in zdaj lahko s ponosom povemo, da je naša raziskovalna naloga zaključena.

Raziskovalne naloge smo poslali v šolske knjižnice v naklo, Duplje in Podbrezje, kjer si jih lahko ogledate in preberete.

Nina Antolič (9. b), Ajda Navršnik (9. b) in Jošt Purgar (8. a)

Zadnja obvestila:

Vse ekipe našle cilj

Vse ekipe našle cilj

... čeprav so se nekateri na poti malce zgubili 🙂 Ekipe, sestavljene iz 6-8 učencev 6.-9. razreda...

Poleg iz knjižnice

Poleg iz knjižnice

Za učence drugega triletja je knjižničarka Tadeja Česen Šink organizirala sobo pobega iz...

Dostopnost