Poslali smo prvi sveženj barčic

21. decembra, 2021

V želji, da tudi mi pomagamo izdelati šest milijonov barčic za drugačno otroštvo, smo se priključili akciji Srednje ekonomske šole in gimnazije Maribor. V decembru smo poslali že drugi paket in v njem je bilo 750 barčic. Izdelali smo jih iz recikliranega papirja – ostankov okraskov ob novoletni dekoraciji, iz reklam, pisarniškega papirja.

Barčice še izdelujemo in se bomo še trudili, da jih naredimo čim več. Časa imamo do maja, na šoli organizatorici pa so jih začetek decembra že zbrali nekaj več kot 1 milijon.

Če imate še kje kakšno barčico ali jo boste še izdelali, jih prinesite v kabinet tehnike.

Drsanje za četrošolce

Četrošolci smo imeli danes zimski športni dan, v katerem smo združili pohod in drsanje. Že na poti...