Rezultati tekmovanja iz angleščine za 8. in 9. razred

30. novembra, 2021

11. novembra je potekalo šolsko tekmovanje iz znanja angleškega jezika za učence 8. in 9. razreda. Tekmovanja iz angleščine za 8. razred se je udeležilo 12 učencev in učenk, v 9. razredu pa je tekmovalo 11 učencev in učenk. Rezultat nad 75% je doseglo 9 učencev, in sicer Vid Marinkovič, 8.a, Ula Julija Leskovšek, 8.c, Estera Perko, 8.b, Suzana Rutar, 8.a, Nina Antolič, 9. b, Sara Frelih, 9. c, Eva Zupin Muzik, 9. a, Tomas Fajan, 9. b, in Lara Dragoljić, 9. b, in prejmejo bronasto priznanje. Suzana Rutar je dosegla 49 točk od skupno 52, Nina Antolič pa je dosegla 46 od skupno 50 točk. Z izjemnima rezultatoma sta se uvrstili na državno tekmovanje, ki bo v marcu 2022.

Čestitke!

Drsanje za četrošolce

Četrošolci smo imeli danes zimski športni dan, v katerem smo združili pohod in drsanje. Že na poti...