Prenovljeno igrišče pred PŠ Podbrezje

21. oktobra, 2021

Šolsko igrišče pred PŠ Podbrezje je letos jeseni dobilo novo podobo, ki smo jo vsi zelo veseli, za učence pa je to dodatna motivacija za gibanje.

Igrišče je novo asfaltirano, z novimi talnimi označbami in dvema novima košema. Poleg tega je nova pridobitev tudi zaščitna ograja, ki ščiti parkirana vozila, učencem pa tako omogoča bolj sproščeno gibanje in igro z različnimi športnimi pripomočki.

Igrišče nam bo poleg izvajanja rednega programa športa in drugih aktivnosti omogočilo kvalitetno izvajanje tudi razširjenega programa. Interesa za dodatno uro športa je med učenci veliko, kar nas še posebej razveseljuje.

Vsi zaposleni na šoli in tudi učenci se zahvaljujemo Občini Naklo, ki nam je znala prisluhniti in nam izpolnila željo in seveda tudi ravnatelju Milanu Bohincu. Trudili se bomo, da bo igrišče ostalo urejeno in »veselo« še leta in leta.

Mateja Jarc