Jesenska zbiralna akcija papirja

7. oktobra, 2021

V torek, 5. 10. 2021, smo v okviru tehniškega dne izpeljali tudi zbiralno akcijo papirja. Papir smo zbirali na vseh treh lokacijah, v Naklem, v Dupljah in v Podbrezjah. Skupaj smo zbrali skoraj 40 ton papirja. Na podružnični šoli v Podbrezjah so učenci zbrali skoraj 7000 kg papirja, v Dupljah 8400 kg papirja ter v Naklem 24 000 kg papirja.

Posamezni nagrajenci so zaenkrat še skrivnost. Zmagovalci pa smo vsi, ki smo pridno zbirali odpadni papir in pomagali pri raztovarjanju le tega. Dežurni učenci 9. a in 9. b razreda so se s svojim delom zelo dobro izkazali. Dokazali so, da je v slogi moč, saj je akcija lepo potekala, okolica pa ostala čista.

Prav vsem hvala in čestitke za uspešno akcijo. Stari papir pridno zbirajte še naprej, saj nas spomladi čaka že nova zbiralna akcija papirja.

Mentorici šolske skupnosti