Obiskali so nas gasilci

l

13. septembra, 2021

V petek, 10. 9. 2021, so učence 1. triletja na šolskem igrišču obiskali prostovoljni gasilci iz Gasilskega društva Naklo: Jože, Anže in Eva. Razkazali so nam skoraj novo gasilsko vozilo, preizkusili pa smo se lahko tudi v pravih gasilskih vajah: zbijanju konzerve s curkom in škropljenju s pravo gasilsko cevjo.

V svoje vrste vabijo vse otroke od 6. leta dalje. Vključevanje mladih je ena od osnovnih nalog vsakega prostovoljnega gasilskega društva, saj brez mladih ni prihodnosti. Več lahko izveste na njihovi spletni strani: https://www.pgdnaklo.si/

Pripravila: Maja Ovsenik

Zadnja obvestila:

Ptuj – 3. dan

Ptuj – 3. dan

Tretji dan smo aktivno preživeli v vodi, zvečer pa smo se podružili na pikniku. Praznovali smo...

Ptuj – 2. dan

Ptuj – 2. dan

Drugi dan tabora smo začeli z rojstnodnevnim praznovanjem dveh učenk. Po dopoldanskem plavanju smo...

Dostopnost