Državno tekmovanje iz angleščine za 7. razred

l

7. maja, 2022

 

Na državnem tekmovanju iz angleščine za 7. razred, ki se je končalo 20. aprila, sta tekmovali dve skupini, ki sta morali posneti kratek video na temo A little kindness goes a long way po vseh predpisanih kriterijih. Skupina v zasedbi Maša Kavčič Rozman, Judita Kosec in Tilka Hutter, 7.a, je dosegla 18. mesto in si prislužila srebrno priznanje. Njihov video si lahko ogledate na spodnji povezavi. Druga skupina, ki sta jo zastopali Pia Prevodnik in Taja Ovsenik Eržen, 7.a, pa je dosegla 48. mesto.

Čestitke vsem tekmovalkam.

 

mentorica Katja Marenk

Zadnja obvestila:

Vse ekipe našle cilj

Vse ekipe našle cilj

... čeprav so se nekateri na poti malce zgubili 🙂 Ekipe, sestavljene iz 6-8 učencev 6.-9. razreda...

Poleg iz knjižnice

Poleg iz knjižnice

Za učence drugega triletja je knjižničarka Tadeja Česen Šink organizirala sobo pobega iz...

Dostopnost