9969 ladjic za dober namen

l

18. marca, 2022

Naša šola se je priključila vseslovenskemu projektu »6.000.000 ladjic za 6.000.000 žrtev«. Gre za dobrodelni projekt v spomin žrtvam genocidov ter današnjim žrtvam človeške ignorance najranljivejših v naši družbi.

Namen je zbrati 6.000.000 ladjic, iz katerih bo skupina študentov arhitekture ustvarila umetniško inštalacijo, ki bo na voljo na ogled. Ob končani inštalaciji pa bodo ladjice poslali v reciklažo.

Na šoli smo do sedaj izdelali in že oddali 9969 ladjic. Akcija pa se še nadaljuje…

Kako lahko sodelujemo?

Vse kar potrebujete je odpadni papir, nekaj časa ter kanček spretnosti.  Iz odpadnega papirja (barva ter velikost nista pomembna) izdelajte poljubno število ladjic, jih preštejte, zapišite število in oddajte v šoli. Ladjice zbiramo do konca aprila.

VSAKA LADJICA ŠTEJE

Zadnja obvestila:

Dostopnost